+371  29582045

  • Automazgātuves projekts

  • Automazgātuves vizualīzēšana

  • Kulbas projekts

  • Mon tresor veikāla vizualizācija

  • Prīvātmājas projekts

  • Privātas mājas vizualizēšana

Projektēšana, 3D modelēšana, 3D druka, vizualizēšana

Kompānija 3Dmaster tika dibināta 2013.gadā. Pozitīvas klientu atsauksmes, kā rezultāts par paveikto darbu, liek spriest par to, ka mūsu kompānija, veiksmīgi ir attīstījusies uz priekšu. Kompānijas darbība iedalās divās nozarēs: projektu modelēšana un produkcijas ražošana. Pirmā mūsu nozāre- projektējam un printējam detaļas uz 3D printera. Modelējam sarežģītas detaļas no metāla, stikla un koksnes, ražošanai rūpnīcās ar CNC iekārtam, kā arī atsevišķus lielus objektus ar turpmāko vizualizēšanu. Klienta ērtībai strādājam attālināti, pēc nepieciešamības, izbraucam uz objektu. Sadarbojamies ar vadošajām kompānijām un labākajiem meistariem savā jomā.

Otrā mūsu nozare – ir mūsu produkcija. Šī produkcija ir paredzēta atpūtai un hobijiem. Mēs pastāvīgi meklējam jaunus un mūsdienīgus risinājumus, kas paaugstinās kvalitāti un produkta drošumu. Katrs produkts, kas dzimst dizainera apziņā, top ar potenciālu mehāniku un mūsdienīgu automātiku. Mēs esam vienmēr gatavi jauniem uzdevumiem, tāpēc ka mums sasniegt jaunu virsotni – ir izaicinājums! Produkciju mūsū mājas lapā jūs varat iegadaties par ražotāja cenām! Projektēšana, 3D modelēšana, 3D druka, vizualizēšana.

3D druka

Piedāvājam 3D printēšānas pakalpojumus. Tā kā mēs projektējam 3D vīdē, tad pie esamības atbilstošā aprīkojuma, izdrukāt 3D detaļas nav nekādu sarežģītību.

Vizualizēšana

Vizualizāciju mēs veidojam no gataviem 3D modeļiem. Šis process pārvērš modeli foto reālistiskā attēlā, ar ēnām un pustoņiem, kas piešķir attēlam dzīvīgumu un padara to reālistisku.